NEPAMIRŠTAMAI ŠVENTEI – spalvingi fejerverkai

Danguje sproginėjantys fejerverkai – vienas populiariausių ir gražiausių būdų pažymėti
vestuvių šventės vidurnaktį. Tai tikras šventinių emocijų užtaisas! Tūkstančiams žvaigždžių
sužibus netikėtomis spalvomis ir grakščiai leidžiantis žemyn, jaunavedžiai gali sugalvoti ne
vieną slapčiausią norą, o šventės dalyviai – linkėjimų naujai šeimai.

Vestuvių kulminaciją patikėkite UAB „Bombikė“ pirotechnikams, ir jie iki smulkiausių detalių pasirūpins įspūdingu jūsų šventės fejerverkų šou. Jums ir sodybų šeimininkams nereikės nerimauti dėl netvarkos po visko, nes mūsų komanda visuomet pasirūpina ir aplinka.
Svarbiausia yra saugumas, todėl rengiant fejerverkų šou yra atsižvelgiama ne tik į vietovę, bet ir į esamas oro sąlygas. Išklausę užsakovo lūkesčius ir atidžiai įvertinę sodybos šeimininkų parengtą fejerverkų paleidimo vietą, Bombike.lt pirotechnikai sukurs jūsų šventei įspūdingą šviesų reginį.  
Profesionalūs fejerverkai – tai specialiai pirotechniko sukomponuotas fejerverkų šou. Variantų gali būti įvairių: sinchronizuotas, muzikinis, sodo ar vandens fejerverkų šou. Svarbu atminti, kad profesionalų fejerverką gali parengti ir paleisti tik patirties ir žinių turintis pirotechnikas. Sklando
mitas, neva tokius fejerverkus gali įsigyti ir paleisti patys užsakovai. Tai – netiesa. Per profesionalų fejerverkų šou naudojami galingi pirotechnikos efektai – sprogstamosios medžiagos, ugnis, todėl su jais reikia elgtis ypač atsargiai. Tikrai nepavyks patiems įgyvendinti sudėtingų šou elementų ir tai
nerekomenduojama, geriausia viską tai patikėti Bombike.lt profesionalams.


Šiais laikais fejerverkų šou nebėra neįperkama pramoga. Kiekvienas panorėjęs įspūdingai pažymėti šventės oficialiosios dalies pabaigą gali kreiptis į mus. Mūsų komanda jūsų svarbiai šventei parinks įspūdingo grožio efektus ir spalvų derinius.

Bombike.lt profesionalaus fejerverko kaina prasideda tik nuo 500 Eur. Jei norite įsigyti fejerverką be pirotechniko paslaugos, kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.bombike.lt arba specializuotose Bombike.lt parduotuvėse Panevėžyje, Kaune, Šiauliuose. Dirbame tik su patikimais fejerverkų gamintojais.

Mes naudojame slapukus (angl. cookies), siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos