www.bombike.lt, pramogos "Alaus bokstas" linksmoji dalyvėVisas pramogas galite užsisakyti savo renginiui. Susisiekite su mumis ir mes suorganizuosime įdomias rungtis, kurios dalyvių prisiminimuose paliks tik gražius atsiliepimus apie Jūsų renginį.

 

Siūlome šias pramogas:

„Bokštas“ –  labai įdomi sportiška rungtis, kurios tikslas – po savo kojomis dėti dėžę po dėžės, neprarasti pusiausvyros ir pasiekti bokšto viršūnę. Atkakliausieji, pasiekę bokšto viršūnę, yra apdovanojami prizais. Šią rungtį yra pamėgę ir suaugusieji, ir vaikai.

„Laipiojimo siena“ – mėgstantiems alpinizmo iššūkius. Laipiojimo sienoje yra dvi skirtingo sudėtingumo trasos: lengvesnė žalia ir vidutinio sudėtingumo geltona. Trasą gali įveikti  ir vaikai, ir kur kas geriau savo laipiojimo įgūdžius išlavinę dalyviai.

„Tiras“ – tai taiklumo rungčių kompleksas. Turime skirtingų šaunamųjų (lankas su strėlėmis, orinis šautuvas, orinis pistoletas, airsoft šautuvas, sportinė laidynė), iš kurių įdomu pataikyti į įvairius taikinius.

Ar tai saugu? Užtikriname, kad taip. Pramogų saugumą garantuoja:

1. alpinizmo srityje daugiametę patirtį turintys darbuotojai;

2. prie kiekvienos rungties dalyvis yra instruktuojamas ir prižiūrimas patyrusių darbuotojų;

3. naudojami CE sertifikuoti apraišai (atlaiko 350 kg), virvės (atlaiko 1,5 t.),  karabinai (atlaiko iki 1,5 t);

4. pramogų erdvė paruošiama taip, kad būtų saugu ne tik rungtyje dalyvaujančiam, bet ir žiūrovams.

Mes dalyvaujame įvairiuose festivaliuose ir renginiuose: „Karklės festivalis“, „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“, „Galapagai“, „Rafes festivalis“, „Elektroninė žolė“  ir kt.